PHILIP MARTIN’S

Prírodná vlasová a pleťová kozmetika

Philip Martin’s je profesionálna a luxusná talianska značka, ktorá vyrába biologicky kompatibilné produkty zamerané zamerané na starostlivosť o vlasy a o pokožku. 

Naša filozofia je založená na biokompatibilite v produktoch, ktoré neohrozia zdravie vďaka starostlivému výberu certifikovaných organických zložiek a zlúčenie krásy s prírodou.  Koncept je založený na odstraňovaní akýchkoľvek toxických látok, aby vytvoril nový emocionálny rituál krásy pre blaho súčasných aj budúcich generácií dokonalú starostlivosť.

V našich produktoch nenájdete zložky ako: laurylsulfát sodný, PEG-farbivá plasty, alkohol, propylénglykol, metyl / butylparabén..

Značka PHILIP MARTIN,S je právom milovaná po celom svete!

O NÁS

Zakladateľ Mauro Trimigliozzi založil v roku 2006 spoločnosť Philip Martin’s  z túžby vyrábať produkty na organickej, prírodnej a bio-kompatibilnej filozofii. Názov je inšpirovaný jeho deťmi Filippo a Martina, synonymom čistoty a úprimnosti. 

Pri narodení Tommaso, tretieho dieťaťa, bola vytvorená detská rada “Tommy Baby”pre starostlivosť o deti. Logo našej značky vystihuje našu filozofiu. Desať prstov predstavuje dve prekladané ruky a je metaforou silnej spolupráce ľudí vo svete Philipa Martina. Oko uprostred je pohľad na Philip Martin’s smerom k budúcnosti. Výrobky sa vyrábajú s rastlinných zložiek biologického pôvodu, aby ponúkali vysokú účinnosť a maximálnu pozornosť všetkým našim klientom, našim spolupracovníkom a okolitému prostrediu.