VYHRAJTE BOJ S CITLIVOSŤOU A PODRÁŽDENOSŤOU VLASOVEJ POKOŽKY 
Dvojica profesionálnych produktov pre obnovenie rovnováhy pokožky hlavy s okamžitým účinkom.
CALMING WASH je exkluzívny detoxikačný a upokojujúci šampón, navrhnutý pre problematickú pokožku hlavy s anomáliami. Normalizuje ju a veľmi šetrne čistí. Horký pomaranč stimuluje, harmanček upokojuje a bio lopuch má čistiace účinky.
CALMING SPRAY zmäkčuje a hydratuje podráždenú a svrbiacu pokožku hlavy.
Gél z aloe pomáha zmierňovať začervenanie, zatiaľ čo glycerol a betain hlboko hydratujú.
Výborná volba používat produkt počas celého leta na pokožku hlavy.
Samozrejme bez parabenov, sulfátov a s bio zložkami..


VŽDY S TEBOU! 😍 Tento maly roztomilý navyše prírodný lak na vlasy je zárukou vášho bezchybného účesu počas celého dňa kdekoľvek sa budete nachádzať, pretože jeho “kabelkové” balenie sa zmestí do každej kabelky 😉👜 Stredná fixácia je zlatý stred pre všetky typy vlasov, a jeho prírodné zložky pôsobia neškodne aj pre tých najväčších alergikov 🌱 Vlasy nelepí, skvele fixuje ale necháva im voľnosť.

Objednajte si na našom e-shope a zaručujeme Vám, že ho nebudete chcieť nikdy opustiť

“ S M O G “ velký nepriateľ pre náš organizmus od čias výstavby tovární a výroby áut ! No nie len naše plúca, ale aj pokožka a vlasy absorbujú tieto toxické látky. Odborníci tvrdia, že existuje skutočná “smogová plet” . ktorá je rozpoznatelná podľa krehkých a mdlých vlasov, matnej pleti, precitlivenej pokožky. Aby sa vytvoril bariérový efekt proti znečisteniu, odborníci z talianskej značky PHILIP MARTIN’S vyvinuli “SYSTEM MORINGA” na vlasy a vlasovú pokožku, ktorý je antioxidačný a zároveň čistiaci. Vytvorí film, ktorý pomáha ochrániť vlasy a vlasovú pokožku pred týmito agresormi. Šampón a maska, s obsahom vysokej koncentrácii extraktu z Moringy, z aloe a fialky trojfarebnej Vaše vlasy hydratujú, upokojujú a čistia . Moringa curl je fantastastický gel pre vlnité, kučeravé vlasy, ktorým dodáva výživu, prirodzené fixačné tvarovanie bez toho, aby vlasy lepil alebo zaťažil.

SCALP BENEFIT
Je to pán elegán a majster svojho druhu! Toľko účinných procesov v jednej maske len ťažko nájdete ! SCALP BENEFIT od PHILIP MARTIN´S je jedinečný. Maska na vlasy, ktorá:

  • regeneruje a do hĺbky vyživuje vlasy
  • upokojuje citlivú a podráždenú pokožku hlavy
  • detoxikuje ju
  • pomáha normalizovať nadmerné mastenie vlasov
  • pomáha pri probléme s vypadávaním vlasov
  • čistí vlasovú pokožku a vlasy – nezaťažuje ich – výborný je na nadpojené vlasy – má príjemnú sviežu vôňu
  • organického pôvodu , prírodná bez toxických látok

Túto masku jednoducho MUST HAVE ! a nebudete chcieť už inú 😉