DAJME STOP PADANIU VLASOV.
Vypadávanie vlasov je veľmi často prepojené s hormonálnym problémom, spôsobený vysokým množstvom DHT hormónu, ktorý zmršťuje vlasové folikuly a zabraňuje regenerácií. Okrem problému padania vlasov si všimneme aj to, že je pokožka buď mastná alebo suchá. Prioritne potrebujeme pripraviť pokožku na dôkladné liečenie.
Všetky kadernícke salóny, ktoré používate značku PHILIP MARTIN’S máte možnosť ponúkať službu na podporu rastu vlasov a následne zastaviť ich padanie..!
Malá rekapitulácia a postup ako na to:
1. Krok
Ako prvé použijeme Purifying Scrub.  Purifying Scrub 500ml
Jemným peelingom dôkladne vyčistí vlasovú pokožku a zbaví nežiadúcich nánosov, ktoré blokujú rast zdravých vlasov.
Purifying Scrub je výborný aj pri probléme s lupinami. Je prírodný, vyrobený z jemnúčko zomletých semiačok z marhúľ, ktorý pri jeho použití nenarúša hydrolipidický film.
2. krok
a) Purifying Wash – ak je mastná pokožka.  Purifying wash
b) Canapa Wash – Canapa Wash 250ml  ak je suchá vlasovej pokožka, alebo má klient pocit podráždenia, prípadne bolesti na vrchnej časti hlavy (stuhnutá vrchná časť), ktorá je spôsobená neelasticitou pokožky kvôli stresu. V tomto prípade je vhodný práve Canapa Wash.
3. krok
a) Scalp Benefit  Scalp Benefit – kondicioner pre mastnú pokožku.�b) Canapa Rinse CANAPA RINSE 200ml pre suchú pokožku. Canapa kondicionér upokojuje pokožku a vlasom dodáva potrebnú hrúbku.
4. krok
a) Scalp Nutriment Professional (pre profesionalne použitie) alebo Scalp Nutriment Spray (na domáce použitie)
SCALP NUTRIMENT PROFESSIONAL  Scalp Nutriment Professional– ampule. Obsahuje panthenol, ktorý stimuluje a dodáva pokožke výživu. Obsahuje kmeňové bunky Jablka a Pupočníka ázijského. Tieto kmeňové bunky blokujú vplyv DHT hormónu na vlasovú cibuľku a dodávajú výživu.
Scalp Nutriment Spray  Scalp Nutriment Spray 100ml– sprej. Taktiež obsahuje kmeňové bunky Jablka a Pupočníka ázijského.
Avšak namiesto Panthenolu obsahuje extrakt z Moringy, ktorý detoxifikuje pokožku.
Na obrázku môže byť text, v ktorom sa píše „PHILIP MAR MADE OF ITALY PHILIP MARTIN'S STOP padaniu vlasov STOP tvorbe lupín Podpora rastu vlasov“

Leave a Reply