POMÓC PADAJÚ MI VLASY !
Chumáče vlasov na kefe, alebo na oblečení je postrach každého z nás.
Nadmerné vypadávanie vlasov je spôsobené najmä stresom a záťažou. Nemusí ísť vždy o vážnu životnú situáciu, môže to spôsobiť aj tehotenstvo, menopauza, dlhodobé užívanie liekov, zlá výživa, chemické “pokusy” na vlasoch a pod. 

Účinne produkty:
– Purifying Wash  –  Purifying wash
– Scalp Benefit  –  Scalp Benefit – kondicioner
– Scalp Nutriment Spray  –  Scalp Nutriment Spray 100ml

PURIFYING WASH má v sebe veľmi silne účinne latky, ktoré pomáhajú stopnúť vypadávanie vlasov, podporuje rast nových vlasov a pomáha regulovať nadbytočnú tvorbu mazu. (obsahuje: čistiaci lopúch, stimulujúcu šalviu, upokojujúci harmančeka a extrakt z palmy Saw Palmetto)
Ak je padanie akútne a vlasy sa Vám navyše aj mastnia, tento istý šampón použite aj na druhé umytie.. Ak sú vlasy skôr suchšie, na druhé umytie použite šampón CALMING WASH, ktorý Vám pokožku hlavy upokojí.
Najvhodnejší kondicioner je bezpochyby SCALP BENEFIT. Obsahuje rovnaké účinne látky proti vypadávaniu vlasov, preto tiež pomáha vlasovej pokožke stopnúť vypadávanie a následne podporuje rast vlasov. Navyše obsahuje aj Bambucké maslo, ktoré vlasy hĺbkovo regeneruje, hydratuje a vyživuje.

Tretim produktom je tonikum v spreji  SCALP NUTRITMENT SPRAY, vďaka ktorému už o 3-4 týždne bude padať viditeľne menej vlasov. Každé ráno sa nastrieka a votrie na pokožku hlavy. Obsahuje žihľavu, kmeňové bunky jablka a pupočníka.

Všetky produkty sú výrobené na organickom základe, prírodné, veganské, bez parabenov, sulfatov či silikónov.

Na obrázku môže byť 1 osoba, kozmetika a text

Leave a Reply