Trápi Vás suchá pokožka hlavy ? 
Suchá pokožka, odborne nazývaná asteatóza, vzniká z nedostatku vody a tuku hlavne na jeseň a v zime, keď teplota klesá a vzduch je menej vlhký. Spôsobuje to nízky obsah hydrolipidov v pokožke a je zdrojom svrbenia a niekedy dokonca odlupovania. Tento problém môže vznikať pri nedostatku vody (dyshidróza) alebo pri nedostatku tukov (lipid) alebo kombináciou oboch. Nedostatočný príjem vitamínu A, dysfunkcia potných alebo mazových žliaz, auto-intoxikácia, ale aj rôzne faktory prostredia, prípadne agresívne zložky v produktoch, sú príčinou problému, ktorý spôsobuje diskomfort. Z toho dôvodu značka PHILIP MARTIN´S vytvorila produktový balík, ktorý poskytuje to, čo suchá pokožka potrebuje.
                                                                                   LIEČBA
Pomáha antibakteriálne pôsobenie, ktoré remineralizuje a stimuluje dermálnu mikrocirkuláciu. Plus hydratácia a posilnenie spolu s prísunom vitamínov vyrieši problém a poskytne okamžitú úľavu a komfort vlasovej pokožke.
 
CIEĽ
Suchá pokožka býva krehká a má tendenciu sa olupovať. Vlasy sú matné, pórovité, suché, zamotané a elektrizujúce. Často sa následne objavuje svrbenie. Ošetrením s produktmi značky Philip Martin´s sa pokožka zregeneruje, hydratuje, vyživí a zabezpečí správnu mieru vody aj tuku.
 
                                                              ODPORÚČANÁ LIEČBA
Jojoba Pure Oil – vďaka jeho elastickým, mikrocirkulačným a stimulačným vlastnostiam a schopnosti vniknúť do hĺbky pokožky a vlasu.
Dark Hydrating Wash – čistiaci detoxikačný a upokojujúci krémový šampón prináša pokožke rovnováhu a normalizuje ju a čistí. 
Calming Wash – s neodolateľnou vôňou poskytne úľavu vďaka hydratačným, upokojujúcim a detoxikačným vlastnostiam.
Všetky tri produkty poskytujú suchej pokožke okamžitú úľavu a výživu.
.
.

DARK HYDRATING WASH

Krémový šampón, ktorý vďaka zložkám extraktu z gaštanov, extraktu z aloe vera, olivového oleja a rastlinného uhlia jemne čistí pokožku hlavy, pomáha zlepšovať hydratáciu a rešpektuje prirodzené pH pokožky.

Dark Hydrating Wash  75ml

 

 

JOJOBA PURE OIL

Čistý jojobový olej s éterickým pomarančovým olejom na tvár, telo a vlasy. Má schopnosť preniknúť najhlbšie do pokožky tela a vlasov spomedzi všetkých olejov.
Jeho elastické a stimulačné vlastnosti majú viac funkcií: hydratuje vlasy a zachováva farbu vlasov, ale je tiež vynikajúci odličovač očí / tváre s výborným hydratačným účinkom. Je vhodný aj ako olej na masáž tela alebo tváre.

100% Jojoba Oil 100ml

 

 

CALMING WASH

Bohatý na prírodné zvláčňujúce a prečisťujúce účinné látky, jemne normalizuje a čistí pokožku. Jeho detoxikačné a upokojujúce vlastnosti pomáhajú vyvážiť pH vlasovej pokožky a odstraňuje rôzne anomálie.  Zmierňuje problém so Seborea. 

Calmig wash – detoxikačný šampón

Leave a Reply