Stante sa privátnym doktorom pre zdravie svojich vlasov a vlasovej pokožky.

Jeseň a zima je najideálnejší čas detoxikovať, očistiť, preliečiť vlasovú pokožku a vlasy.
Značka Philip Martin´s je unikátna v tom, že vyrába čisté BIO produkty, zamerané na liečenie problémov s pokožkou hlavy ako napríklad vypadávanie vlasov, podpora rastu nových vlasov, lupiny, podráždená a svrbiaca pokožka, nadmerná produkcia mazu atď. Dbá, aby každý kvalitný kadernícky salón ktorý so značkou Philip Martin´s pracuje, automaticky ponúkol liečebnú kúru pre detoxikáciu vlasovej pokožky a podporu rastu nových vlasov.
Dôležitý je práve jesenný aj zimný čas. Preto si pýtajte wellness službu v kaderníckych salónoch a odnesiete si domov nielen welllness zážitok, ale aj očistenú a preliečenú pokožku hlavy. A v neposlednom rade produkty, s ktorými si budete môcť tento wellness praktizovať v pohodlí domova aj sami. Verte, že vaša angažovanosť Vás posunie v myslení a začnete si viac uvedomovať dôležitosť, že toxíny, ktoré sú dennodenne okolo nás, naša pokožka hlavy a aj vlasy do hĺbky absorbujú. A my ich odbremeníme tým, že pokožku hlavy detoxikujeme čistými BIO organickými produktmi jedine značky PHILIP MARTIN´S , a zabránime tak problémom.
Vhodné produkty pre domácu starostlivosť:
– Aloe Pure Gel 100% čistý aloe
– Purifying Wash 
– Scalp Benefit
– Scalp Nutriment Spray
Vytvorený produktový balíček na zakúpenie:
Kliknite TU:

Návod na domácu liečbu:

Detoxikácia pokožky hlavy od nečistôt a toxických látok
Na pokožku hlavy   naneste ALOE PURE GEL. Podľa možnosti ju prikryte igelitovou čiapkou a nechajte pôsobiť  5-10 minút. Čím viac je povrch pokožky hlavy intoxikovaný, tým viac je dôležité, pôsobenie Aloe Pure Gel v teple. Následne opláchnite Aloe teplou vodou.

Detoxikujte pokožku hlavy a vlasy do hĺbky 
Do dlaní naneste šampón PURIFYING WASH. Vzájomým trením v dlaniach tak zaktivujte veľmi dôležité prírodné zložky a následne naneste na pokožku hlavy. Praktizujte jemnú masáž a nechajte pôsobiť 1 – 2 minúty. Potom opláchnite teplou vodou.

Hydratácia a relaxácia povrchu pokožky hlavy.
Naneste SCALP BENEFIT   na pokožku hlavy a nechajte odpočívať 3 až 5 minút. Dobre vmasírujte, aby sa produkt dobre vstrebal. Následne produkt naneste aj do dĺžok  a dobre opláchnite teplou vodou.

Dodajte im kvalitnú  zdravú výživu.
Na pokožku hlavy nastriekajte SCALP NUTRIMENT SPRAY  zo vzdialenosti asi 15 cm.  Toto výživové ošetrenie bez alkoholu obsahuje Saw Palmetto, ktorý je známy ako inhibítor syntézy DHT (príčina vypadávania vlasov). Zložky ako extrakt z Bio žihlavy, Kmeňové bunky z jablka, kmeňové bunky pupočníka a Moringy pomáhajú eliminovať a zastaviť padanie vlasov, následne podporujú rast nových vlasov.

 

Leave a Reply