Najzdravšia rastlina planéty – Ženšen

Nazývaný aj  “Duch Zeme” a “Dar z neba” 

 

Je považovaný za koreň života a elixír zdravia, aký kedy matka príroda ľudstvu dala !

Ženšen prvýkrát priviezol do Európy Marco Polo v roku 1294.  Pre jeho unikátne vlastnosti je jednou z ingrediencií, ktoré značka Philip Martin´s používa.

Výhody

Látky obsiahnuté v koreni ženšenu (triterpénové saponíny, ginsenosidy, fytosteroly a éterický olej) tonizuje telo a stimuluje centrálny nervový systém, čo vedie k zvýšeniu fyzickej a intelektuálnej výkonnosti. Koreň ženšenu používa Philip Martin’s ako aktivátor, na regeneráciu a spevnenie vlasu.

Produkty

Ženšen je jednou z hlavných ingrediencií, ktoré produkty značky Philip Martin´s obsahujú, ako napríklad:

Maple Wash

Hydratačný a vyživujúci šampón

Šampón  na suché a poškodené vlasy. Zmes zvlhčujúcich ingrediencií   zanecháva vlasy hebké, čisté, prinavracia  im pružnosť a dodáva lesk a štruktúru.

https://philipmartinsslovensko.com/produkt/maple-wash-sampon/

 

Maple Rinse

Hydratačná maska

Hydratácia výťažku z javora, revitalizácia organického ženšenu, detoxikačný účinok organického aloe barbadensis a stimulačná sila organickej šalvie sa spoja vo zvlhčujúcej maske pre suché a kučeravé vlasy. Vysoká koncentrácia zložiek zanecháva vlasy hodvábne, jemné a lesklé.

https://philipmartinsslovensko.com/produkt/maple-rinse-kondicioner/

 

Tonery – Color SPLIT

Unikátne tonery, plné vyživujúcich a revitalizujúcich zložiek. Výťažky z bambusu, bavlny, ženšenu a vlašských orechov zachovávajú zdravie a hydratáciu vlasov a zároveň dodávajú výrazný lesk a hĺbkové ošetrenie. Tonery Color Split neobsahujú amoniak. Ich aplikácia je veľmi jednoduchá a rýchla, kreativita nemá žiadne hranice.     

Viac sa dozviete v salónoch spoločnosti Philip Martin´s alebo nás kontaktujte na uvedenom tel.č. alebo mailom.

 

Babassu Wash

Objemový šampón

Unikátny šampón pre vytvorenie objemu navrhnutý pre jemné a splývavé vlasy, pre chemicky ošetrené vlasy s nedostatkom objemu. Extrémne jemný a čistiaci šampón, ktorý vlasom a vlasovej pokožke dodáva objem, hydratáciu, lesk a štruktúru. 

https://philipmartinsslovensko.com/produkt/babassu-wash-sampon/

Babassu Rinse

Objemová maska

S obsahom organických vzácnych a vyživujúcich zložiek. Je ideálna pre vytvorenie objemu jemným a splývavým vlasom. Po jej aplikácií zostanú vlasy fantasticky hydratované, lesklé, dobre rozčesateľné a nadobudnú svoj prirodzený objem.
https://philipmartinsslovensko.com/produkt/babassu-rinse-maska-na-objem/

 

BLU Shampoo

Šampón proti žltnutiu.  Eliminuje a neutralizuje žlté tóny vo vlasoch.  odstraňuje zlaté pigmenty a odlesky, ktoré sa na vlasoch postupne objavujú.  Ideálny na biele, blond a odfarbené vlasy. 

https://philipmartinsslovensko.com/produkt/blu-shampo-anti-yellowing-sampon/

 

Color Repair

Reštrukturalizačná maska
Posilňujúci organický kondicionér/maska na farbené a chemicky upravené vlasy. Obohatená o maslové a rastlinné bio oleje a zložky, ktoré regenerujú a revitalizujú vlasy, hydratujú a dodávajú elasticitu. Reštrukturalizujú a chránia vlasy po chemickom farbení.Maska bohatá na maslové a rastlinné oleje, ktorá regeneruje a revitalizuje farbu vlasov. Hydratuje, dodáva elasticitu a reštrukturalizuje vlasy, ktoré ju chránia po chemickej farbe.

https://philipmartinsslovensko.com/produkt/color-repair-kondicioner/

 

Ice Gel

Stylingový gel Ice gel je silný, rýchlo schnúci modelovací gél, ktorý umožňuje dlhodobo opravovať a udržiavať extrémny štýl bez poškodena alebo oslabenia vlasov. Kreatín a panthenol pomáhajú opravovať poškodené vlasy, dodávajú zdravší vzhľad a chránia ich pred ďalším poškodením. Jojobový a avokádový olej vlasy zvlhčujú, zjemnia a vytvoria lesk.  Nemastí ani nelepí vlasy.  Nezanecháva žiadne zvyšky vo vlasoch.

https://philipmartinsslovensko.com/produkt/ice-gel-250ml/

 

 

Leave a Reply